20.04.2016 | 10:29

16 квітня під дахом НУВГП зібралося чимало гостей - відвідувачів «Ярмарку ІТ–вакансій 2016». Захід, що мав на меті об’єднати «айтішників» - роботодавців, тих, хто шукає роботу за фахом, і тих, хто лише обирає навчання, - пройшов у дружній та жвавій атмосфері.

На заході було проведено ряд майстер-класів, лекцій від кращих компаній і спікерів та консультацій. Активні учасники рівненського ринку праці в галузі ІТ ділилися своїми досягненнями та обговорювали можливу співпрацю.

Стенд Рівненського центру профтехосвіти ДСЗ зібрав біля себе відомих роботодавців Рівненщини та молодих людей - потенційних слухачів.

Представники РЦПТО ДСЗ - заступник директора Оксана Зигалова, та старший майстер Віктор Красовський залюбки ділилися інформацією. Так, молоді люди найбільше цікавилися особливостями ІТ – професій, умовами навчання в Центрі, веб-дизайном та програмуванням. Відвідувачі дізналися про передові методи викладання ІТ–дисциплін та сучасне навчальне обладнання в РЦПТО ДСЗ. Усі зацікавлені могли отримати інформаційні бюлетені професій, окремі заявили про готовність навчатися в Центрі.

Знані та нові роботодавці регіону шукали нові ділові контакти. Так, представники Групи компаній РЕНОМЕ цікавилися викладанням в РЦПТО «1С-Бухгалтерії», а представники «КТС» - мережі комп'ютерних магазинів - підготовкою спеціалістів із ремонту та налагодження комп’ютерної техніки. Долучилася до розмови і компанія QATestLab, яка займається тестуванням програмного забезпечення. Йшлося про підготовку спеціалістів із тестування та надання Рівненському ЦПТО ДСЗ програмних матеріалів для їх навчання. Ще одні гості - представники SoftServe - великої ІТ-компанії, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення, зацікавилися підготовкою спеціалістів свого напрямку. А відома в світі комп’ютерних ігор компанія JoyRocks обговорила перспективу співпраці з підготовки кадрів для ігрової індустрії.

Як бачимо, з’являються нові перспективи в роботі РЦПТО ДСЗ. Не секрет, що ІТ–індустрія сьогодні найзатребуваніша та найдинамічніша галузь економіки, тому подальше вдосконалення методів навчання у цій сфері – одне з головних пріоритетів навчального закладу. До того ж, рівнем підготовки ІТ–фахівців у РЦПТО ДСЗ задоволені не лише на Рівненщині. Професійністю українських спеціалістів захоплюються і за її межами.