16.08.2019 | 14:06

Доволі надзвичайне дійство відбулося напередодні Медового Спасу на зеленій галявині Зарічненського районного краєзнавчого музею, до проведення якого активно долучилися фахівці Зарічненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Хто завітав на захід – не пошкодував про те жодної миті. Садиба музею й справді чимось скидалась на пасіку. Довкола роїлись маленькі бджілки-дітлашки в образах цих сонячних комашок. На території облаштовано кілька тематичних фотозон. В очі кидались не лише мальовничі декорації, в центрі уваги – бджолярі і їх медова продукція.

З 12 години дня охочих посмакувати медового продукту було достатньо.

Пасічники Зарічненщини, як майстри своєї справи, презентували найрізноманітніші види меду. Ціни на мед приємно здивували, бо вони від виробника.

Тематичну демонстраційну зону облаштували і представники Зарічненської філії. Наталія Ус, провідний фахівець з питань зайнятості, ознайомила роботодавців та мешканців району з корисною для них інформацією, спрямовану на подальшу співпрацю, а саме: із ситуацією на ринку праці та послугами служби зайнятості.

Провідний фахівець сектору активної підтримки безробітних Оксана Місюра розповіла про те, що служба зайнятості має можливість організовувати професійне навчання за професією «Бджоляр» за кошти Фонду ЗДССВБ, та видачу ваучера деяким категоріям працюючих або незайнятих громадян.

Дітлахи, які були на ярмарку, з цікавістю відгадували загадки на тему бджільництва. Всі охочі отримали мальовничі буклети та переглянули відео-ролик про навчання за професією «Бджоляр», – це все неабияк зацікавило та приваблювало учасників дійства.

Задумка «Медових гостин» на території музею зріла давно. Звичайно, розраховували на те, що бджолярів завітає на гостину більше. Та, однак, все вдалося. Не треба навіть зайвих запитань, коли в очах людей читається задоволення, - зазначила завідувачка музею Наталія Полюхович.