07.11.2016 | 15:46

Ресурно-інформаційний центр Рівненського обласного центру зайнятості надає послуги різним категоріям населення, а особливо активно працює з учнівською молоддю та випускниками вищих навчальних закладів.

На базі Центру фахівцями відділу організації профорієнтації постійно проводиться профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, які здобувають професії у Рівненському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Так, нещодавно фахівці відділу організації профорієнтації та юридичного відділу презентували учням професію юриста. Учасників заходу ознайомили з особливостями професії, можливостями працевлаштування після здобуття професії у навчальних закладах різних рівнів акредитації.

Також для них був проведений профконсультаційний семінар «Правові аспекти зайнятості молоді». Учні розширили та поглибили свої знання щодо нормативно-правових документів, які закріплюють права та пільги неповнолітніх у трудових правовідносинах, визначили рівень знання щодо трудового законодавства України з прав неповнолітніх через вікторину. Здобуті знання молодь буде використовувати при вирішенні питання майбутнього працевлаштування.

Крім того, у Ресурсно-інформаційному центрі відбулися заходи для випускників різних спеціальностей Національного університету водного господарства та природокористування.

Зокрема, Центр відвідали майбутні випускники бакалаврату за спеціальністю «Управління персоналом та економіки праці» Національного університету водного господарства та природокористування. Студенти ознайомилися із структурними підрозділами Центру, його метою та особливостями роботи. Також вони були поінформовані про сучасні тенденції попиту та пропозиції на ринку праці Рівненської області.

Особливо майбутніх випускників зацікавила така послуга служби зайнятості як підтримка для організації підприємницької діяльності. Студенти пройшли тестування на предмет їх схильності до цього виду зайнятості, отримали професійну консультацію щодо особливостей організації підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості та ознайомились з конкретними бізнес-проектами, які були реалізовані у Рівненській області.

Наприкінці зустрічі випускники отримали інформаційні матеріали щодо започаткування підприємницької діяльності, у тому числі у сфері зеленого туризму.

Для випускників інженерів-теплоенергетики Національного університету водного господарства та природокористування на базі комп’ютерного модуля Ресурсно-інформаційного центру пройшло заняття з «Техніки пошуку роботи. Підготовки резюме». Фахівці з профорієнтації презентували відеоролики щодо різних видів резюме, ознайомили студентів з новою формою резюме – відеорезюме, можливостями створення та використання у пошуках роботи. У ході зустрічі кожен випускник склав власне резюме.