20.04.2016 | 16:26

З метою розкриття переваги легального працевлаштування в Україні, застереження від шахрайства при працевлаштуванні 18 квітня в Рівненському районному центрі зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку, було проведено профінформаційний семінар «Легальна зайнятість».

Під час заходу заступник директора районного центру зайнятості Олександр Шкурат розповів про переваги легальної зайнятості в Україні, укладення трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту при працевлаштуванні, види шахрайства при працевлаштуванні в Україні, у т.ч. торгівлі людьми та економічну експлуатацію праці. «Тіньова» зайнятість, так звана заробітна плата в «конвертах» – це проблемні явища, які на жаль, все ще залишаються актуальними в наш час, адже використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на життя людини.» - відмітив Олександр Шкурат.

Учасники семінару дізналися, що легальна праця – це державний захист від незаконного звільнення, безпечні та здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена легальна зарплата, не нижча від визначеної законом.

Завдяки цьому семінару, запрошені на цей захід безробітні змінили своє ставлення до нелегального працевлаштування, а також отримали вичерпну інформацію щодо спектру можливостей, які надає служба зайнятості, та відповіді на запитання, які їх цікавили.