20.08.2019 | 10:20

Співпраця з роботодавцями  є основою у вирішенні питань зайнятості безробітних громадян. Адже, саме роботодавці розвивають економіку, наповнюють бюджет, створюють нові робочі місця, тобто є домінуючою силою на ринку праці.

Фахівці Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості активно співпрацюють з роботодавцями Дубровиччини, надаючи їм цілий комплекс послуг, одна  з яких – компенсація фактичних витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

«Така фінансова підтримка важлива роботодавцям, тому вони зацікавлені у співпраці зі службою зайнятості. Впродовж 2019 року місцеві роботодавці отримали компенсацію єдиного соціального внеску за 26 працевлаштованих безробітних. З числа працевлаштованих - 14 осіб належать до недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та 19 осіб є жителями сільської місцевості»,- зазначає начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Шевчук.  

Яскравим прикладами плідної співпраці районної філії з роботодавцями в цьому напрямку є працевлаштування безробітних до роботодавців Дубровиці, у яких вже понад 2,5 роки працюють 9 колишніх безробітних, які мають постійну роботу та отримують гідну заробітну плату, зокрема у Людмили Прішко та Івана Колотуші по 1 чол., у  Сергія Демарчука – 5 чол.,  та ПРРСС «Дубровицький коопзаготпром» -  2 чол.

«Ця послуга є хорошим стимулом для  керівників підприємств чи приватних підприємців у створенні нових робочих місць, офіційному оформленні працівників у штат, тим самим забезпечуючи найманих працівників соціальними гарантіями, які передбачені державою»,- відмічає Світлана Луцук, головний бухгалтер  ПРРСС «Дубровицький коопзаготпром».

Хотілося б відмітити, що «Дубровицький коопзаготпром» - єдине підприємство в районі, яке найбільше забезпечує роботою багатодітних  жінок, що проживають у віддалених населених пунктах району, наприклад в с. Переброди.

Нещодавно було прийнято рішення про компенсацію ЄСВ фізичній особі – підприємцю Віктору Гумену за працевлаштованого на нове робоче місце в пріоритетному виді економічної діяльності безробітного Василя Барабаша.

Роботодавець займається торгівлею та ремонтом  комп’ютерної техніки. У 2008 році він сам був безробітним і започаткував свою підприємницьку діяльність завдяки  службі зайнятості, отримавши  одноразово виплату допомоги по безробіттю.

Фахівці філії бажають Василю Барабашу надовго закріпитись на своєму робочому місці та отримувати задоволення від роботи.