31.10.2016 | 09:20

Під такою назвою в залі Березнівської міської ради відбулася тематична зустріч із соціальними партнерами та роботодавцями району. Участь в заході взяли представники управління соціального захисту населення Березнівської РДА, управління Пенсійного фонду України в Березнівському районі та приватні підприємці району.

Директор районного центру зайнятості Валерій Денисенко розповів присутнім про послуги служби зайнятості та розкрив переваги співпраці зі службою зайнятості. Він сказав: «Ми пропонуємо підбір працівників з урахуванням особливостей роботодавця. Проблема збереження робочих місць в районі – це одна з найбільш актуальних. Водночас не менш важливим є питання легалізації зайнятості та створення нових робочих місць».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Катерина Дячук поінформувала про фінансову підтримку для роботодавців, які створюють нові робочі місця. Адже гідна заробітна плата – це запорука благополучного життя як для роботодавців, так і для працівника.

Заступник начальника управління - начальник відділу трудових відносин управління соціального захисту населення РДА Ксенія Жупаніна акцентувала увагу та тому, що згідно з розпорядженням голови Рівненської ОДА поновлено робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та відповідальність роботодавців при прийнятті працівника на роботу.

Головний спеціаліст з платежів до пенсійної системи управління Пенсійного фонду України в районі Єва Курильчик звернулася з проханням мінімальної сплати єдиного внеску та зарахування страхового стажу.

Під час ділових перемовин приватні підприємці Ольга Ковтун, Лариса Литвинчук та Іван Кравчук активно обмінялися думками з іншими учасниками заходу, обговорили про відповідальність за порушення чинного законодавства, отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили, вирішили започаткувати зустрічі роботодавців із випускниками шкіл і висловили сподівання на подальшу тісну співпрацю.