18.04.2016 | 12:57

Фахівці обласного, Рівненського міського та районного центрів зайнятості постійно надають профорієнтаційні послуги студентам Національного університету водного господарства та природокористування в Інформаційно-консультаційному центрі служби зайнятості, який функціонує на базі цього Вишу та є однією із платформ Рівненського модульного Ресурсно-інформаційного центру обласної служби зайнятості.

У цьому році налагоджена співпраця обласного та міського центрів зайнятості з університетом та підприємствами групи компанії "Реноме". "Реноме" – група компаній, інтереси і активи якої зосереджені в галузі інформаційних технологій, будівництва, виробництва будматеріалів та сільського господарства.

З метою підбору необхідних спеціалістів з числа студентів (випускників) Національного університету водного господарства та природокористування для можливості проходження стажування на підприємствах цієї групи компаній, а також в подальшому сприянню працевлаштуванню, було організовано та проведено анкетування. За результатами анкетування 14 квітня 2016 року на базі модульного Ресурсно-інформаційного центру обласної служби зайнятості відбулась їх зустріч із представниками служби зайнятості та з начальником служби персоналу Наталією Мельничук.

Присутні ознайомились з послугами Ресурсно-інформаційного центру та державної служби зайнятості. На зустрічі 18 випускників фінансового напрямку (економіка підприємства, фінанси та кредит, облік та аудит) та напрямку ІТ-технологій НУВГП отримали вичерпну інформацію щодо бізнес-планів діяльності та подальшого плану розвитку групи компаній "Реноме".

Крім цього, за бажанням випускники пройшли тестування та отримали практичні завдання для подальшого відбору для проходження стажування на даному підприємстві. Усі відвідувачі були запрошені на професіографічну екскурсію у центральний офіс групи компаній "Реноме" для ознайомлення з виробничими умовами, особливостями та напрямками діяльності.

Така співпраця допоможе випускникам визначитися зі сферою застосування своїх вмінь, навичок та можливостей.