02.03.2016 | 11:27

26 лютого спеціалісти Володимирецького районного центру зайнятості провели День відкритих дверей центру зайнятості для однієї з найбільш вразливих категорій осіб - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Учасниками заходу були діти, які навчаються у Володимирецькому ВПУ №29 та учні Володимирецької ЗОШ. Цей захід проведено з метою донести інформацію про принципи діяльності служби зайнятості, перелік послуг, які вона надає шукачам роботи, обговорити питання професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах з урахуванням особистісних характеристик людини та попиту на ринку праці. А також підготувати до дорослого самостійного життя, яке скоро у них розпочнеться.

У профінформаційному секторі ознайомили з переліком професій, що мають підвищений попит на ринку праці, інформацією про професії, паспорти підприємств району, довідники навчальних закладів області та України, продемонстрували відеофільми про актуальні професії та спеціальності.

У рамках заходу провели презентацію Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та тач-скріну.

Підводячи підсумки заходу фахівці побажали молодому поколінню успіху у житті, адже знайти своє покликання у житті – це справжнє щастя.