10.05.2016 | 11:22

Шостого травня у Радивилівському районному центрі зайнятості пройшов День відкритих дверей для різних категорій громадян. Мета заходу – ознайомлення з повним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості за допомогою інноваційно - інформаційних технологій.

Звертаючись зі вступним словом до присутніх, начальник відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Ніна Бречко наголосила, що наразі існує значна проблема зайнятості населення та ознайомила з вакансіями, що мають попит на ринку праці, надала інформацію про можливість отримання за допомогою служби зайнятості професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, ознайомила з іншими послугами служби зайнятості.

До уваги учасників заходу була запропонована презентація Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, яку провела спеціаліст з профорієнтації Алла Кадишин.

Директор РЦЗ Ярослав Довгаль навів конкретні приклади щодо успішного започаткування власної справи, вирішення питань працевлаштування, професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Учасники заходу за потреби отримали консультації, інформаційні буклети, зокрема, присутнім учасникам АТО вручили матеріали з переліком соціальних послуг.