03.06.2016 | 10:44

Надання комплексних послуг усім клієнтам є пріоритетним напрямком роботи сучасної служби зайнятості, тим паче, коли вони потребують особливої уваги. Саме з цією метою, «під єдиним дахом» у центрах зайнятості проводяться Дні інформування учасників АТО, черговий з яких днями відбувся у Дубно. До участі в заході були запрошені представники Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відділу містобудування та архітектури РДА.

Тим, хто повернувся до мирного життя після четвертої хвилі мобілізації, начальник Управління соцзахисту Тетяна Чоботар надала детальну інформацію стосовно усіх пільг, які гарантовані державою, санаторно-курортного лікування та психологічної адаптації.

Фахівцям центру з надання БВПД зі своєї сторони роз’яснено порядок надання безоплатного адвоката у разі порушення прав на пільги та гарантії соціального захисту, передбачені ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Багато запитань стосувалося отримання земельних ділянок.

Загалом у заході взяло участь 20 зареєстрованих безробітних Дубенського МРЦЗ, які мають статус учасника АТО.