13.05.2016 | 09:44

10 травня на базі Рівненського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції ВДПтСУ в Рівненській області фахівці Рівненського районного центру зайнятості організували консультпункт з питань зайнятості, працевлаштування, техніки пошуку роботи, вибору професії та юридичних питань для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку.

Одним з основних питань, які обговорювались учасниками заходу було питання стану працевлаштування та трудової зайнятості осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Проблемою у працевлаштуванні осіб, які перебувають на обліку в ВДПтСУ - є відсутність у більшості професії.

Начальник відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Микола Ющук поінформував присутніх про спектр послуг, який надається центром зайнятості, вказав на існуючі проблеми у працевлаштуванні через відсутність професійної освіти, повідомив про можливість навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Отримання професії, проведення лекцій, семінарів та бесід з засудженими особами – все це підвищує вірогідність того, що засуджені відмовляться від протиправного життя, сприяє становленню на шлях виправлення, підвищенню соціальної захищеності, створенню умов для розвитку соціально-корисних якостей.

Безумовно, правова та соціальна допомога сприятиме соціалізації вищезгаданих осіб. Тому такі заходи у формі семінарів та консультаційних пунктів соціальні партнери проводитимуть й надалі.