17.03.2023 | 09:31

Професія «Робітник зеленого будівництва» не втрачає актуальності.  Сьогодні, а особливо у повоєнний період актуальними стануть відбудова зруйнованих інфраструктур, планування, відновлення, перепланування парків, скверів, набережних, зон відпочинку, облаштування територій закладів освіти, державних установ, торговельних закладів, спортивних майданчиків... І лише кваліфікований робітник знається на цій справі найкраще, враховує  усі нюанси гармонії та «розмови» з природою, сезонність робіт, доцільність і надійність тих чи інших ландшафтних рішень.

Підготовку сучасних. кваліфікованих «зелених будівничих» - робітників зеленого будівництва оперативно проводимо на базі Олександрійського навчального відділення. Впродовж 2-х місяців слухачі здобувають цікаву, творчу, екологічно чисту, відповідальну професію. Виробнича практика будівничих проходить на локаціях роботодавців галузі. Якщо Ви в пошуку нової професії, нового шляху до повноцінного життя, - Вам неодмінно до нас! Початок занять нової групи – 23 березня. Чекаємо на навчанні!

Про навчання та практику слухачів цієї професії читайте тут 

https://www.cpto.rv.ua/index.php/novini/2465-u-period-navchannya-zeleni-budivnichi-bukvalno-perekopali-teritoriyu-navkolo-viddilennya

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38096-539-53-59.