15.05.2019 | 08:22

 «Робота існує для того, хто її шукає», – в цьому не раз переконуєшся, коли аналізуєш результати надання послуг безробітним. Робота є завжди, тільки необхідно мати бажання її знайти та прикласти зусилля для пошуку.

Якщо місцеві роботодавці не забезпечують робочими місцями та належними умовами праці, то активні громадяни працевлаштовуються за межам свого регіону проживання. Державна служба зайнятості має можливість проінформувати шукачів роботи про вакансії в будь-якому куточку України.

На початку весни в аграріїв кожен день на вагу золота, адже вдало використана весняна година забезпечує багатий урожай восени. Саме цю істину успішно засвоїли у ТОВ «Обрій», що в Згурівському районі Київської області. Щоб досягти позитивного результату підприємству необхідна злагоджена команда працівників, команда, яка готова до змін і зрушень, використання передового досвіду. Членами такої команди стали жителі Сарненського району: Василь Сорока, Михайло Рудика та Василь Кошляк. Цієї весни вони знову за направленням районного центру зайнятості приступили до виконання весняних посівних робіт. Керівництво товариства задоволене роботою трактористів, адже вони свої обов’язки виконують сумлінно. «Бувають такі моменти, що під час оранки у полі виходить з ладу трактор, наприклад «вистрілює колесо», щоб процес оранки не затягувався – замінили його прямо на полі. Ремонт проходить швидко, робота триває, а зіпсоване колесо відновлюємо», – розповідає під час телефонного спілкування з кар’єрним радником  Василь Сорока.

Приклади офіційного працевлаштування в Україні хай стануть поштовхом для прийняття подібного рішення і тим громадянам, які шукають своє професійне щастя за кордоном.