27.05.2016 | 14:57

Фахівцями Кузнецовського міського центру зайнятості проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота щодо орієнтації безробітних на військову службу в Збройних Силах України.

У центрі зайнятості створено спеціальний інформаційний куточок, в якому розміщені інформаційно-консультаційні матеріалами про можливість та умови проходження військової служби за контрактом, спільно з представниками міського військового комісаріату систематично проводяться групові заходи для клієнтів центру зайнятості з цього питання.

Днями було проведено черговий захід для 28 безробітних з орієнтації на службу за контрактом в Збройних Силах України за участю військового комісара, майора Ярослава Кузла.

На семінарі присутніх поінформували про умови проходження військової служби, державні гарантії військовослужбовцям, грошове, речове та матеріальне забезпечення та ознайомлено із затребуваними посадами. Охочі отримали фахові відповіді на запитання та обговорили можливість проходження медичного огляду і співбесіди для прийняття на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Адже кожна патріотична людина розуміє, що військова служба за контрактом допоможе відстояти своє право на свободу та незалежність, захистити рідну державу, окрім цього ще є різновидом працевлаштування.

Цього року 8 безробітних, в т.ч. 4 учасники АТО проходять службу за контрактом у Збройних Силах України.