16.03.2023 | 09:52

Олена Климук з Рівного за сприянням у працевлаштуванні звернулася до Рівненської філії обласного центру зайнятості.

Пані Олена після закінчення школи здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та все своє професійне життя працювала бухгалтером. Проте і хороші спеціалісти інколи стикаються з проблемами безробіття.

Цілеспрямована та відповідальна безробітна активно шукала роботу й виконувала усі рекомендації свого кар’єрного радника. Тому бажаний результат не примусив себе довго чекати.

Пройшовши співбесіду в ДП «Підприємство ДКВС України (№96)», безробітна була успішно працевлаштована бухгалтером.

Сьогодні Олена Климук займається справою, що приносить їй задоволення, а це ще раз доводить, що головне в житті – бажання та віра у свої можливості на шляху до поставленої цілі.

«Вважаю –  мені пощастило. Співпраця зі службою зайнятості подарувала не лише постійне місце роботи у чудовому колективі, а й додала впевненості у власних силах», – зазначає Олена Дмитрівна.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-46  .

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій»  https://jobportal.dcz.gov.ua/ чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-filiy-upravlinviddiliv-filiy-rivnenskogo-ocz, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.