13.08.2019 | 09:27

З початку 2019 року  служба зайнятості запровадила інститут кар’єрного радника, який передбачає новий підхід в обслуговуванні клієнтів. Сьогодні за новим підходом з шукачами роботи є чимало позитивних прикладів працевлаштування.

Середина травня цього року. У зв’язку із кадровими змінами на попередньому місці роботи Ольга Пакула змушена була звільнитися. А без роботи – ніяк! Це і стало причиною звернення до Рівненського міського центру зайнятості.

Молода жінка отримала дві вищих освіти – інженера – гідротехніка та економіста. На попередніх місцях роботи набула практичного досвіду в роботі з кадрами, вивчила основні сучасні програми бухгалтерського обліку.

Ще під час реєстрації адміністратор скеровувала Ольгу на деякі підприємства міста. Проте, роботодавець відмовляв жінці у працевлаштуванні. 

«Уже з першої зустрічі з Ольгою, було зрозуміло, що вона має велике бажання працювати, високий потенціал та рівень мотивації. Є і досвід в тій сфері діяльності, де хоче працювати» - каже кар’єрний радник Марина Калінчук. І хоча, на момент відвідування кар’єрного радника, підходяща робота для Ольги була відсутня, розглядались інші джерела пошуку роботи. За допомогою фахівця – профконсультанта відредагували резюме, і Ольга розіслала свою «візитну картку» на декілька підприємств Рівного. Пройшло зовсім небагато часу, і ось дзвінок від роботодавця. Ольга Пакула була запрошена на МПП «Ямуна» зайняти робоче місце менеджера з постачання.

Близько трьох тижнів тривало спілкування кар’єрного радника Марини Калінчук та безробітної Ольги Пакули. ІІ бажання працювати, старанність, освітній рівень та професійність кар’єрного радника, яка допомогла Ользі ще більше активізуватися, скерувала саме в необхідне русло, привели до бажаного результату.  Ольга – на роботі, що для неї було таким необхідним.