У рамках співпраці служби зайнятості та загальноосвітніх закладів з питань профорієнтації учнівської молоді 13 листопада у Гощанській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості побували випускники Курозванівської ЗОШ.
З ними працювали фахівці відділу активної підтримки безробітних - начальник відділу Володимир Бандура та провідний фахівець з профорієнтації Ірина Столярчук.
Учні ознайомитися з роботою установи, послугами, які надає служба зайнятості та порядком обслуговування клієнтів, побували на робочих місцях фахівців.
В програмі перебування також було знайомство з професією коваль ручного кування у музеї ковальства, з роботою майстерні, де навчаються майбутні ковалі, а також невеличкий майстер-клас від майстра виробничого навчання Сергія Торулі.
Під час бесіди за круглим столом наголошувалось на потребі відповідального ставлення до планування професійної кар’єри. В основі цього вибору повинні бути знання про світ професій та спеціальностей, знання про потребу ринку праці та свої психологічні особливості. Учням презентували сайти державної служби зайнятості та інші, де можна отримати профорієнтаційні послуги.