З ініціативи Державної служби зайнятості минулого року в Україні стартував міжрегіональний інноваційний проект з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп». На Рівненщині в обласному фіналі конкурсу профорієнтаційно-туристичних маршрутів у лютому цього року перемогу здобула команда «Вільний вітер» Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гощанського району, яка представила область у заключному міжрегіональному етапі. Фінальні змагання проходили 11-12 червня у місті Скадовськ Херсонської області, участь в яких взяли команди Херсонської, Львівської, Закарпатської та Рівненської областей.
В конкурентній боротьбі чотирьох команд-фіналістів: Fun-Route із Закарпаття, Oil city зі Львівщини, «Вільний вітер» із Рівненщини та Робінзон @company з Херсонщини визначався переможець проекту. Неповторні та феєричні виступи команд не залишали байдужими нікого з присутніх у залі. Команда із Рівненщини «Вільний вітер» відтворила маршрут протяжністю 40 кілометрів сільськими та польовими дорогами. Виступ був сповнений не лише емоційними розповідями, а й танцями, акробатичними трюками, театралізованими дійствами та зворушливими й неповторними піснями, які заворожували і манили у мальовничий Рівненський край, де кожен з куточків Погорини вабить чарівністю своїх краєвидів. Наша команда (керівник Катерина Шевчук) здобула друге місце, поступившись львівській команді Oil city.
Оскільки фінал конкурсу проходив на початку літніх канікул, то не всі нагороди учасників команди і організаторів та людей, небайдужих до добрих справ, особливо, що стосуються дітей, були вручені.
Тому за дорученням керівників Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука та Рівненської обласної бібліотеки для дітей Наталії Назарук почесні відзнаки керівнику команди «Вільний вітер» та кожному учаснику були вручені директором Гощанської районної філії РОЦЗ Петром Зубкевичем на виїзному профорієнтаційному заході у Синівській ЗОШ І-ІІІ ст. А від імені заслуженого юриста України, мецената Івана Іванова школі був переданий комплект м’ячів.
Радісно зустріли учасники команди звістку про майбутню екскурсійну поїздку в Рівне, яку організовує для них обласний центр зайнятості як ще одну нагороду за успішну участь у проекті з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп».
Під час вручення відзнак спогадами про участь у профорієнтаційному проекті, про моменти креативу, творчості, дружби та єдності команди, про отримані неповторні враження, нові знайомства і гарний, хай і нетривалий, відпочинок на морі поділились керівник команди Катерина Шевчук та члени команди. І ще раз подяка за щиру гостинність господарям – Херсонському обласному центру зайнятості за чудову організацію фіналу «ПрофіКемп» у Скадовську і казковий відпочинок дітей. Добрі справи добром повертаються.