До Сарненського районного центру зайнятості 22 листопада 2018 року завітав представник Державної прикордонної служби України з метою її презентації для громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості та шукають роботу.
Майор окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України Дмитро Муляр проінформував присутніх про критерії набору до військової служби за контрактом. Основними вимогами для кандидатів у прикордонники є громадянство України, придатність за станом здоров’я до військової служби, фізична підготовка, психологічна та професійна придатність та інші.
Військовослужбовці за контрактом мають пріоритетне право вступу до вищого учбового закладу – Національної академії Державної прикордонної служби України з можливістю отримання вищої освіти та офіцерського звання.
Серед інших соціальних умов проходження служби: щорічна відпустка 30 діб, безкоштовне забезпечення військовою формою, безкоштовне харчування під час несення служби в нарядах, безкоштовне обстеження та лікування в медичних закладах ДПСУ.
У заході взяли участь 13 безробітних. Четверо із присутніх зацікавились можливістю реалізації своїх професійних планів в Державній прикордонній службі. Тому з ними була проведена додаткова індивідуальна співбесіда щодо подальшої роботи.