28.09.2023 | 13:25

Днями на базі Рівненського ЦПТО ДСЗ відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів за професією «Продавець продовольчих товарів», 3 розряд за дуальною формою навчання.

Виробниче навчання і практику наші слухачки пройшли за місцем роботи – Людмила Суходольська у «Міні-маркеті», а Юлія Хлебюк та Наталія Гуцал у магазині «Пивко». За час навчання майбутні продавчині максимально адаптувалися до умов роботи у своїх торгових точках і продемонстрували чудові комунікаційні якості у роботі з покупцями. Слухачки добре опанували освітню програму та засвоїли такі основні виробничі операції продавця непродовольчих товарів як приймання товару, підготовка його до продажу, викладення товару на вітрину, допомога покупцю у виборі товару, демонстрація та пакування товару, підрахунок вартості відпущеного товару, а також навчилися працювати на реєстраторах розрахункових операцій.

«Наші слухачки ефективно засвоїли такі предмети як товарознавство непродовольчих товарів, основи бухгалтерського обліку, організацію та технологію торговельних процесів, – розповідає викладач Валентина Миколаївна Зубік. – Вони навчилися порядку розрахунку зі споживачами, в тому числі за кредитними картками, правил експлуатації відповідних видів торгово-технологічного обладнання, ЕККА. Їхні майбутні роботодавці задоволені рівнем підготовки нових працівниць і мають на меті влаштувати їх на роботу вже зі свідоцтвами державного зразка. Адже раніше була укладена тристороння угода між роботодавцями, Рівненського ПТО ДСЗ та цими безробітними про їх наступне працевлаштування».

Тож якщо ви маєте комерційну жилку, вмієте миттєво рахувати гроші, вас цікавить сфера торгівлі й ви хочете у цьому полі діяльності почуватися, як риба у воді, то необхідними знання і навички ви можете опанувати у Рівненському центрі ПТО ДСЗ.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  .

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram-канал підтримки або за телефонами +38096-539-53-59.