У віці 47 років безробітний Віталій змушений був звернутися до Рівненського міського центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. За спеціальністю чоловік - електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, але за фахом досвіду роботи не має.

І, здавалося б, є «чоловіча» професія  і величезне бажання працювати, але, під час пошуку роботи чоловік зіткнувся з упередженим ставленням роботодавців до себе через вік. Він довгий час працював на посадах охоронника та техніка з налагоджування та випробувань.

Під час особистих зустрічей зі своїм кар’єрним радником Мариною Калінчук, обговорювали прийнятні пропозиції роботи. Невдовзі кар’єрний радник запропонувала шукачу роботи пройти співбесіду на одному з найбільших хімічних підприємств ПАТ «Рівнеазот» на робоче місце електромонтера.

Далі були співбесіда на підприємстві, проходження профілактично-медичного огляду і проведена процедура працевлаштування. Посада, яка була вакантною вчора, зайнята сьогодні людиною, яка завдяки своїй наполегливості, величезному бажанню працювати, досягла мети.

 

Анонс/Подія: 
Подія