Острожчина, яка колись була досить потужним промисловим регіоном, на даний час практично повністю втратила місцеві виробництва, оскільки з закриттям в 90-і роки таких промислових підприємств, як цукровий, шиноремонтний плодоконсервний та пивзаводи, меблевої та швейної фабрик та низки інших, район набув статусу аграрного, що негативно вплинуло на ринок праці в цілому .

Саме тому, фахівці Острозької міськрайонної філії обласного центру зайнятості всіляко сприяють розвитку малих та середніх виробництв промислового спрямування. Так, днями до Острозької міськрайонної філії звернувся представник роботодавця, котрий спеціалізується на пошитті молодіжного одягу. Окрім кадрового питання - тобто забезпечення майбутнього виробництва кваліфікованими працівниками, п.Богдана насамперед цікавило питання розміщення виробничих потужностей, оскільки технологічні та санітарні вимоги до приміщення швейного цеху є досить  серйозними .

Разом з директором філії Володимиром СТЕПАНЮКОМ роботодавець оглянув декілька запропонованих ним приміщень на території м. Острог, та дійшов попередньої згоди щодо їх довгострокової оренди. Сподіваємось, що невдовзі на промисловій мапі Острозької ОТГ з’явиться нове промислове підприємство .

Анонс/Подія: 
Подія