Одним із найдієвіших способів надання допомоги безробітним у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів є проведення ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування  роботодавців із претендентами у присутності фахівців служби зайнятості дає позитивний результат. Щоб знайти кандидата на вакантне місце продавця продовольчих товарів до Фізичної особи – підпиємця Олега Оніщука, 13 червня, у Березнівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для 8 безробітних.

  Відкрила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Катерина Дячук. У своїй промові вона наголосила, що пріоритетом діяльності служби зайнятості є поєднання інтересів роботодавців та безробітних для задоволення потреб обох сторін. А також ознайомила шукачів роботи із ситуацією на ринку праці, про можливості служби зайнятості щодо організації стажувань безробітних на робочому місці у роботодавця. Та відрекомендувала присутнім роботодавця.

  Олег Оніщук ознайомив присутніх з умовами роботи та заробітною платою. Під час заходу безробітні активно спілкувались із роботодавцем.

  Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Вакансією продавця продовольчих товарів зацікавилася одна особа, яка виявила бажання безпосередньо побачити робоче місце.

   Фахівці філії впевнені, що ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.

 

 

Анонс/Подія: 
Подія