У Рівненському обласному центрі зайнятості 3 вересня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидата  на  заміщення вакантної посади директора Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

До складу конкурсної комісії були включені: голова Рівненського обласного об’єднання організації роботодавців «Роботодавці України» Михайло Кривко, директор навчально-методичного центру ПТО у Рівненській області Валентина Бондарчук, голова профспілкового комітету РЦПТО ДСЗ Олександр Сидорець, заступник директора з навчально-виробничої роботи РЦПТО Руслана Бодренко, начальник і заступник відділу по роботі з персоналом обласного центру зайнятості Катерина Семенюк та Ірина Гординська. Члени Конкурсної комісії під головуванням заступника директора ОЦЗ Тетяни Новорок діяли на засадах об’єктивності, незалежності та прозорості.

Напередодні в РЦПТО відбулися  загальні збори трудового колективу закладу, де одноголосно підтримали кандидатуру Володимира Псюка і рекомендували конкурсній комісії взяти це до уваги.

За підсумками роботи комісії  визначено переможцем Володимира Псюка, який останні 5 років успішно керував цим закладом.

 

Анонс/Подія: 
Подія