ТзОВ «АТМО», що займається виробництвом промислових газів, отримало від служби зайнятості допомогу по частковому безробіттю для компенсації заробітку своїм працівникам під час карантину.

Між Рівненською районною філією Рівненського ОЦЗ та підприємством існують тісні ділові стосунки. Так, протягом 2019 року за сприяння служби зайнятості укомплектовано 9 вакансій.

У період коронавірусної пандемії підприємство, як і багато інших, переживає нелегкі часи. «Через введення карантинних обмежень ми змушені були припинити свою діяльність, – каже директор Олег Федорчук. – І тут суттєвою підтримкою для нас стала допомога центру зайнятості, працівники якого оперативно надали фахову консультацію та практичну допомогу у підготовці необхідного пакету документів».

Скориставшись програмою Уряду, керівництво ТзОВ «АТМО» отримало кошти для компенсації заробітку своїм працівникам.

«Це забезпечить збереження виробничого потенціалу, робочих місць і трудового колективу, допоможе підприємству по завершенню карантину знову запрацювати на повну потужність, - переконаний Олег Вікторович. - Вкотре служба зайнятості довела, що є надійним партнером, і це є ще одним підтвердженням тісної взаємовигідної співпраці».

 

Анонс/Подія: 
Подія