23 червня 2021 року у рамках ініціативи “Open IT” за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Rivne IT cluster спільно з Рівненським обласним центром зайнятості, Рівненським центром ПТО ДСЗ відбудеться другий вебінар “Як отримати високооплачувану роботу в ІТ сфері” з циклу “Профорієнтаційні заходи для безробітних”. Захід передбачено для людей, які шукають роботу та які бажають спробувати свої сили в ІТ-сфері. 

Всього заплановано 3 вебінари для безробітних.

На вебінарі відбудеться ознайомлення безробітних з основними напрямками  ІТ-сфери, можливостями працевлаштування та попереднього професійного навчання. 

Спікери ознайомлять з ІТ сферою (ринок ІТ України, Рівного та соціальний портрет потенційного працівника ІТ-сфери/ рівень доходу та можливостей кар'єрного розвитку)

Роботодавці представлять презентації власних потреб в ІТ-фахівцях та навичок, якими повинні володіти кандидати на працевлаштування.

Відбудеться презентація освітніх послуг Рівненського центру ПТО ДСЗ з анонсом навчальних ІТ-програм, на які розпочато набір.

Спікери заходу:

Оксана Зигалова, заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ

HR-представники ІТ-компаній, учасники Rivne IT cluster

 

Дата: 23 червня

Час: 14:00 - 15:30

Платформа: ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/83872321391?pwd=TjF6VUFDRDd6NlM1a3VubzBxK1JOdz09

Идентификатор конференции: 838 7232 1391

Код доступа: 262486

Мова: українська

Анонс/Подія: 
Анонс події