Співпраця Рівненського міського центру зайнятості та ТОВ "АТТАЛ"  розпочалася з березня 2016 року. Товариство, засноване 30 вересня 2015 року, розпочало свою діяльність з неспеціалізованої оптової торгівлі, пізніше – займалося ткацьким виробництвом. А з березня 2016 року – відкрило ще й швейне виробництво, займається виготовленням іншого одягу й аксесуарів, шиє весільні та вечірні сукні.

За сприяння спеціалістів центру зайнятості фактично було підібрано і створено майже весь колектив – всього працевлаштовано протягом 2016-2021 років 136 безробітних, з них 57 швачок, 44 кравця, 6 художників-оформлювачів, 10 вишивальників, 4 дизайнера одягу, 3 менеджера (управитель) із збуту, комірник, водій автотранспортних засобів, 2 прибиральники службових приміщень та ін.

У квітні 2016 року роботодавець вперше дізнався про нову послугу служби зайнятості – компенсацію єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування за створення нових робочих місць і працевлаштування на них безробітних. Створивши 4 нових робочих місця – для кравця, швачки та 2 художників, молодий керівник ТОВ «АТТАЛ» звернувся до міського центру зайнятості для підбору працівників на новостворені місця. Роботодавець відразу побачив перспективи у співпраці з Рівненським міським центром зайнятості. Адже звернувшись за підбором працівників, отримав можливість і навчати на замовлення майбутніх працівників як на базі Рівненського центру професійно–технічної освіти ДСЗ, так і на робочих місцях власного виробництва. А також відчув фінансову підтримку служби зайнятості, коли отримав відшкодування ЄСВ за працевлаштованих безробітних на нові робочі місця.   

Загалом протягом 2016-2020 років за сприяння Рівненського міського центру зайнятості на замовлення ТОВ «АТТАЛ» були підібрані, навчені і працевлаштовані 69 безробітних осіб на  новостворені роботодавцем робочі місця. На звернення роботодавця були прийняті позитивні рішення щодо компенсації роботодавцю фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування і відшкодовано загалом майже 500 тис. грн.

Керівництво  ТОВ «АТТАЛ»  не зупиняється на досягнутому, постійно нарощує об'єми виробництва, розширює ринки збуту. В грудні 2018 підприємство переїхало з орендованого приміщення у власну новобудову, де створено гідні умови праці для працівників – це і просторі цехи, їдальня, кімната відпочинку, роздягальня тощо. Про пристойні умови праці та гарне відношення керівництва до колективу говорить той факт, що з 69 осіб, прийнятих по компенсації ЄСВ, за увесь період звільнилося лише 11 осіб, інші – продовжують працювати у роботодавця. Загалом на сьогодні колектив ТОВ «АТТАЛ»  налічує 195 осіб, в т.ч. 20 осіб з числа соціально незахищених та 7 осіб з інвалідністю.

Ми сподіваємось на нашу співпрацю і надалі і бажаємо підприємству творчого розвитку та лише успіхів!

Анонс/Подія: 
Подія