У грудні цього року Державна служба зайнятості відзначатиме своє 30-річчя. За роки існування служба змінювалася, модернізувалася, розширювала коло своїх послуг. Кар’єрні радники, консультанти роботодавця, сектор рекрутингу, тренінги та вебінари, онлайн-платформи з профнавчання та проходження професійного тестування – все, що було створено, націлене на допомогу та сприяння клієнтам у професійному самовизначенні, пошуку роботи, а для роботодавців – у якісному та швидкому підборі кадрів.

Зокрема в поточному  2020 році за січень – жовтень  послугами фахівців Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості скористалися 2613 осіб, отримало роботу 1263 чол., з яких 737 зареєстрованих безробітних. В цілому пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації 178 безробітних та взяли участь у інших роботах тимчасового характеру 191 незайнятих трудовою діяльністю громадян.

За останні роки служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг як шукачам, так і роботодавцям. Станом на 01.11.2020 скористалися сервісами «Електронний кабінет безробітного» - 797 осіб, «Електронний кабінет роботодавця» - 77 осіб, «Електронна черга» - 886 осіб, які дозволяють оперативно реагувати на запити клієнтів і працедавців.

Головним завданням служби зайнятості завжди було і є сьогодні - це сприяння у працевлаштуванні незайнятого населення.

 

 

 

Анонс/Подія: 
Подія