15 листопада – День працівників сільського господарства України. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було в Україні. Із покон віків її називали житницею всієї Європи. Сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників цієї сфери залежить, що ми їстимемо завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя.

 Незважаючи на те, що нині все більшу кількість українських громадян приваблює робота за кордоном, а сайти оголошень рясніють багатьма пропозиціями та вакансіями з неприродно високими заробітними платами, все ж є і такі громадяни, що  приймають рішення працювати в Україні.

В переддень професійного свята аграріїв розкажемо про хлібороба Сергія КОТКА, який в січні цього року звернувся до Сарненського центру зайнятості за допомогою в пошуку роботи. За рекомендаціями фахівців він відвідував інформаційні семінари, тренінги, оскільки, перш ніж здійснювати будь-які дії щодо пошуку роботи, людині потрібно визначитись, яку роботу вона хоче отримати і чи відповідає це бажання потребам місцевого ринку. Сергій з дитинства проживає в сільській місцевості і дуже полюбляє роботу з технікою. Тому коли в сільськогосподарському підприємстві «Случ» з’явилась можливість працевлаштувати тракториста, Сергій Олексійович з радістю погодився на цю роботу.

«Щастя, це коли ти вранці йдеш на роботу з посмішкою, і ввечері повертаєшся додому з посмішкою…», – говорить Сергій. Напевно, важко знайти людину, яка б не погодилась з цим твердженням. А особливо, якщо вам свого часу не пощастило одразу вибрати роботу до душі.

 

Анонс/Подія: 
Подія