В рамках підписаного Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України 29 вересня   відбулась робоча зустріч заступника директора– начальника відділу організації працевлаштування населення Дубровицької районної філії Рівненського ОЦЗ Олексія БУГРИНЦЯ із начальником Дубровицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іриною ГОЛЯКОЮ.

В ході діалогу керівники обговорили  шляхи подальшої  співпраці між установами в частині сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, інших органів, в т.ч. осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів, шляхом надання їм районною філією комплексу соціальних   з пошуку підходящої роботи, професійного навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, профорієнтації, залучення до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру задля  повернення такої категорії громадян на ринок праці. 

У січні-серпні ц.р. на обліку в Дубровицькій районній філії Рівненського ОЦЗ у пошуках роботи перебувало 5 осіб   стосовно яких, за даними органів державної виконавчої служби, відкрито виконавче впровадження.

 

 

Анонс/Подія: 
Подія