З 2017 року на Рівненщині розпочато великий проєкт з розвитку молочного тваринництва на селі. Проєкт реалізується за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, та має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України.

Цілі та завдання проєкту - зупинити занепад села і молочної галузі через створення молочних ферм сімейного типу, зміцнити сім’ї та допомогти створити родинний бізнес для багатьох поколінь.

Для реалізації цього проєкту ТОВ УкрМілкІнвест” потребує  працівників у всіх регіонах України:

  • менеджер з питань регіонального розвитку (пошук та залучення до проєкту потенційних кандидатів, проведення переговорів з кандидатами та відкриття сімейних молочних ферм). Вимоги: вища освіта, досвід роботи від 1 року, проєкт наявність власного авто (компенсуються витрати на паливо та амортизацію). Режим роботи: 5-денний робочий тиждень. Заробітна плата: від 15000 грн.
  • сільськогосподарський дорадник (проведення переговорів з кандидатами та оцінка їх можливостей до створення сімейних молочних ферм; розробка ескізних проєктів будівництва/реконструкції, розрахунок потреби у будівельних матеріалах та технологічному обладнанні; технічний супровід будівництва ферм та після введення у експлуатацію). Вимоги: вища освіта, досвід роботи від 1 року, наявність власного авто (компенсуються витрати на паливо та амортизацію). Режим роботи: 5-денний робочий тиждень. Заробітна плата: від 12000 грн.
  • зоотехнік (проведення розрахунків необхідної кількості кормів для обслуговування тварин, визначення режиму утримання тварин, здійснення контролю за його дотриманням). Вимоги: вища освіта, досвід не обов’язково. Режим роботи: 5-денний робочий тиждень. Заробітна плата: від 10000 грн.

 

За довідками з питань працевлаштування звертатися у Рівненську районну філію Рівненського ОЦЗ,  за тел.  +38(097) 999-23-76 (фахівець з рекрутингу).

 

Анонс/Подія: 
Подія