Робота рекрутера, як і будь-яка інша робота з людьми, безумовно, непроста. Але завдяки їй в житті людей відбуваються зміни на краще: роботодавці розвивають свій бізнес, професіонали знаходять цікаву роботу. В сучасних умовах локального ринку праці значна кількість підприємств мають потребу в професійних кадрах і досить активно використовують допомогу відділу рекрутингу.

Нерідко робота рекрутера полягає у вирішенні складних задач, коли потрібно укомплектувати  вакансії, які  мають специфічні вимоги до кандидата. Так наприклад, в роботу відділу рекрутингу надійшла вакансія «технік-лаборант» в ПрАТ "Рівнеавтошляхбуд", яка полягала в проведенні фізико-механічних випробувань, дослідження матеріалів у будівельній лабораторії (асфальт, будівельні матеріали, відсів щебню, піску). Складність укомплектування цієї вакансії полягала у вузькому спектрі фахівців, що мають відповідну освіту та навики роботи у цій сфері.

Відправною точкою у пошуку кандидатів став онлайн рекрутинг, а саме використання соціальної мережі Facebook, адже саме на сторінці Рівненського міського центру зайнятості заступником начальника відділу рекрутингу Анною Петріною була опублікована ця вакансія.

Онлайн рекрутинг став відмінним способом  встановлення контакту з кандидатом та подальшої взаємодії в процесі найму на роботу. На публікацію відгукнулася молода активна шукачка роботи Анастасія Дубчак, що мала спеціальність “Прикладна екологія”, кваліфікація  технік-еколог, та хоч і незначний, проте досвід роботи на аналогічній посаді. Орім того, перевагою Анастасії стала її мобільність та бажання самовдосконалюватися.

Саме кропітка робота рекрутера дала швидкий позитивний результат, а саме працевлаштування безробітної за направленням служби зайнятості.

 

Анонс/Подія: 
Подія