20 червня 2018 року у Рівненській районній філії обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Городищенської виправної колонії №96. Безробітним, які були запрошені на захід, психолог відділу по роботі з персоналом вищезгаданого закладу Володимир Палагнюк запропонував працевлаштування у державній установі на посаді молодшого інспектора, а також кухаря.

Зареєстровані безробітні отримали інформацію про вимоги до кандидатів на посаду, умови прийняття та оформлення на службу, розміри грошового утримання, перспективи просування по службі, умови проживання та соціальні гарантії, які включають в себе щорічну оплачувану відпустку від 30 до 45 діб (в залежності від вислуги років), надання матеріальної допомоги на оздоровлення, стовідсотково оплачуваний лікарняний тощо.

Представник Городищенської виправної колонії наголосив, що кандидати на вакантні посади мають можливість безкоштовного здобуття вищої освіти (у тому числі і юридичної) у відомчих навчальних закладах.

Ще однією з переваг працевлаштування у Городищенську виправну колонію є подобовий графік роботи та в подальшому пільгова пенсія.

Присутнім безробітним, які зацікавились працевлаштуванням, були надані координати роботодавця для подальшого працевлаштування.

У рамках заходу Рівненська районна філія та Городищенська виправна колонія домовились про подальшу співпрацю та проведення ярмарок для налагодження системного інформування громадян про потребу закладу в кадрах.

 

 

 

Анонс/Подія: 
Подія