Основна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав стабільну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

Досягнення поставленої мети неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. В центрі зайнятості роботодавці мають можливість отримувати комплекс послуг, що не має аналогів в інших структурах соціального захисту. Рівненський міський центр зайнятості допомагає роботодавцям отримати не тільки кваліфікованих працівників, а й соціальну та матеріальну підтримку.

Для якісного та швидкого задоволення потреб роботодавців, в Рівненському міському центрі зайнятості, вже понад два роки діє послуга з підбору персоналу на засадах рекрутингу. Метою фахівців з рекрутингу є здійснення оперативного та ефективного пошуку кандидатів відповідно до заявлених вимог, тобто фахівці виступають в ролі посередника між роботодавцем та безробітним. Для цього, створено альтернативну електронну базу шукачів роботи, яка успішно використовується в роботі, постійно оновлюється та наповнюється.

Незважаючи на нелегку ситуацію, яка склалася з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  завдяки тісній співпраці з роботодавцями відділом рекрутингу протягом 2020 року було працевлаштовано 387 осіб.

Завдяки позитивному досвіду співпраці з фахівцями відділу, роботодавці рекомендують скористатися послугами підбору персоналу, своїм колегам – бізнес-партнерам. Саме завдяки такій рекомендації, до рекрутерів Рівненського міського центру зайнятості, звернувся представник ТОВ «Термоформерс», в зв’язку з терміновим пошуком кандидатів на заміщення вакантних посад «електромеханік» та «слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики».

Робота слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів, передбачала наявність досвіду у конструюванні металевих форм. Зі свого боку, роботодавець гарантував комфортні умови праці, високу заробітну плату, а також довіз до місця роботи в період жорстких карантинних обмежень.

Для того щоб скористатися послугами відділу рекрутингу в якості шукача роботи до Рівненського міського центру зайнятості звернувся Сергій СЕМЕНЮК, який є особою з інвалідністю, що і створювало бар’єри у пошуку роботи, але успіх у пошуку роботи, це перш за все, віра в себе, професіоналізм, володіння технікою пошуку роботи, ефективні навички спілкування з роботодавцем. Усіма вище перерахованими якостями і був наділений пан Сергій, який також відповідав всім вимогам, які були заявлені роботодавцем. Саме тому, по завершенні розмови, фахівець відділу рекрутингу Анна ПЕТРІНА скерувала шукача на співбесіду до представника ТОВ «Термоформерс», в результаті якої Сергій СЕМЕНЮК успішно працевлаштований.

Повірте у власні сили і можливості, не бійтеся труднощів, сміливо долайте усі перешкоди на шляху до здійснення бажаного – і все у Вас вийде!

Анонс/Подія: 
Подія