26 травня 2021 року заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості Марія Подгородецька, начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Тетяна Савіч провели зустріч для працівників Острозького міжшкільного виробничого комбінату щодо яких заплановане вивільнення у зв’язку з ліквідацією установи. Мета заходу - пом'якшення негативних наслідків масового вивільнення працівників, що відбувається в разі скорочення штатів з причин реорганізації, ліквідації підприємства, установи, їх структурних підрозділів, зокрема, консультування працівників щодо їх прав і державних гарантій соціального захисту.

Представники служби зайнятості інформували присутніх щодо норм чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Ознайомили з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, серед яких – підбір роботи, можливість професійного навчання або перенавчання, залучення до самозайнятості тощо.  Фахівці служби зайнятості забезпечать кар’єрний супровід кожному працівнику, який підпаде під вивільнення. Учасників заходу поінформували про порядок реєстрації безробітних в державній службі зайнятості, умови призначення матеріального забезпечення на випадок безробіття.

Такі зустрічі сприяють поінформованості вивільнюваних, люди не залишаються наодинці з їхньою проблемою, переконують, що за допомогою служби зайнятості, активізуючи власні зусилля, можна реалізувати своє право на трудову діяльність.

Працівники служби зайнятості переконливо аргументували, що після звільнення з роботи життя не закінчується, усі труднощі можна подолати.

Анонс/Подія: 
Подія