Працівники, які мають знання, підкріплені досвідом, є мрією кожного роботодавця. Але у випадках, коли досвід і знання є, а підтверджуючого документу немає, важко на рівних конкурувати на ринку праці.

Скористатись можливістю підтвердити свої професійні навички вирішила жителька с. Кустин Рівненського району Ірина Наумова. Це вже восьма претендентка, яка підтверджує свою компетенцію за професією кухар та отримує документ державного зразка за направленням Рівненської районної філії обласного центру зайнятості.

За освітою Ірина – вчитель початкових класів, проте за фахом ніколи не працювала. Свій професійний кухарський досвід розпочала у Кустинському ліцеї. Ця справа була до вподоби Ірині. Після звільнення з роботи по закінченню навчального року вирішила скористатися можливістю підтвердити свою кваліфікацію та отримати документ про освіту державного зразка. Перебуваючи на обліку у Рівненській районній філії, отримала направлення на підтвердження результатів неформального професійного навчання за рахунок власних коштів до Рівненського центру професійно-технічної освіти.

Кваліфікаційна комісія оцінила високі теоретичні знання кандидатки, а також практичні навички в підборі інгредієнтів, приготуванні страв, їх оформленні і, звісно, акцентувала увагу на смакових якостях страв.

За результатами оцінювання Ірині Наумовій видано свідоцтво про присвоєння робітничої професії «Кухар» 3 розряду.

Бажаємо Ірині Богданівні творчих успіхів, професійного зростання та скористатись можливістю через рік підвищити свою кваліфікацію.

 

Анонс/Подія: 
Подія