30 вересня 2018 року фахівці Зарічненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з представниками робітничих професій Рівненського центру професійно — технічної освіти державної служби зайнятості долучились до проведення обласного фолькльорно - етнографічного фестивалю “Журавлина”, який відбувся в с.Бродниця Зарічненського району.

Мета фестивалю - збереження, відродження та популяризація народних традицій, звичаїв, залучення молоді до традиційного українського мистецтва. І дуже доречним форматом спілкування з учасниками та гостями фестивалю були майстер - класи професій як народних промислів, так і професій сучасного напрямку Рівненського центру професійно — технічної освіти державної служби зайнятості: “Коваль ручного кування”, “Кравець”, ”Вишивальник”, “Кухар”, “Бармен”, ”Кондитер”, “Перукар”, ”Візаажист”, “Манікюрник”. Школярі, які теж були присутні на заході, із зацікавленістю спостерігали за майстрами, розпитували про навчальний заклад, умови і перспективи навчання, а також були активними поціновувачами зачісок та манікюру, ласували смаколиками кухарів та кондитерів.

 А для старшокласників важливою стала інформація, що навчання в РЦПТО здійснюється за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального  страхування на випадок безробіття та не передбачає вступних іспитів. Так як працював консультпункт з вибору професії , молоді люди отримали ще й багато порад від фахівців районної філії щодо подальшого вибору професії, зокрема ознайомились з офіційним інтернет — порталом Державної служби зайнятості — Платформою з профорієнтації та розвитку кар'єри.

Сподіваємось, фестиваль “Журавлина” матиме своє продовження і представники Рівненського центру професійно — технічної освіти та фахівці районної філії будуть активними його учасниками, аби дарувати людям позитивні емоції та формувати у молоді престиж робітничих професій.

Анонс/Подія: 
Подія