У рамках проекту «Ветерани: від діалогу – до працевлаштування» у Рівненському міському центрі зайнятості відбувся комплексний захід для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО (ООС).

Ми вдячні нашим соціальним партнерам ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність», ГО «Психологічна служба Євромайдану», представникам Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, роботодавцям, колегам Рівненського центру професійно – технічної освіти державної служби зайнятості за спільну працю, за участь у проведених заходах. Ми ставили перед собою одну мету та працювали, як одна команда!

Усі заходи цього дня проводилися для наших ветеранів, та були покликані сприяти їх соціально – психологічній реабілітації та професійній самореалізації. Учасниками заходу стали близько тридцяти демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО (ООС), які перебувають на обліку в Рівненському міському центрі зайнятості та Рівненській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості. Особлива вдячність ветеранам, наша шана Вам та повага!

Бажаємо усім миру, доброго здоров’я, вірити у все найкраще!

Робімо кожну справу від щирого серця, і тоді вона буде успішною!  

     

Анонс/Подія: 
Подія