Серед основних форм співпраці служби зайнятості та роботодавців щодо пошуку претендентів на вакантні місця є організація та проведення міні-ярмарків вакансій.  З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця – ПАТ «Укрпошта» та працевлаштування безробітних 22 червня 2018 року фахівцями Рівненської районної філії обласного центру зайнятості проведено такий захід.

Розпочала ярмарок начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Булавська. Вона ознайомила присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці та наголосила, що головним напрямком діяльності служби зайнятості на сучасному етапі є насамперед задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах на поточну та перспективну потребу.

Фахівець відділу підбору персоналу Людмила Дацюк проінформувала присутніх про діяльність ПАТ «Укрпошта», яке є національним оператором поштового зв’язку України, про його структуру та послуги, що надає. Вона презентувала безробітним актуальні вакансії, а саме: сортувальник поштових відправлень, оператор відділень поштового зв’язку, листоноша, механік, водії категорії В та С. Присутні були ознайомлені із умовами праці, її оплатою, тривалістю робочого часу і відпочинку, соціальним забезпеченням працівників та з перспективами кар’єрного зростання.

Значна частина безробітних громадян, які взяли участь в цьому заході, зацікавилися наданою інформацією та заповнили анкети кандидата на вакантні місця.

Представник роботодавця подякувала фахівцям служби зайнятості за проведений захід та висловила впевненість, що захід принесе позитивні результати.

 

 

Анонс/Подія: 
Подія