У квітні цього року до Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернулися Ірина Стискун, Світлана Нікітчук  та Оксана Петрук, які були звільненні з роботи  у зв`язку із запровадженням карантину. Всі вони мали досвід роботи у сфері торгівлі непродовольчих товарів, але не мали професійної підготовки.

Але, незважаючи на встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров`я своїх відвідувачів, фахівцями служби зайнятості на замовлення роботодавців було організовано навчання для цих осіб за індивідуальної формою за професією продавець непродовольчих товарів, терміном 3,3 місяця. Завдяки такій формі навчання з використанням інтернет-ресурсів в програмі SKYPE та висококваліфікованим викладачам Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  наші безробітні мали можливість отримати професію і нові знання та навики у сфері торгівлі.

Після проходження навчання та здачі кваліфікаційного іспиту вони отримали свідоцтво за професією «Продавець непродовольчих товарів» 3 розряду і приступили до виконання своїх службових обов`язків у роботодавців району та вдячні фахівцям за фахову підготовку в обраній сфері працевлаштування.

  

 

Анонс/Подія: 
Подія