По-різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість. Звернувшись до служби зайнятості, Володимир Чубик продовжував шукати підходящу роботу, і результат є - віднедавна він з задоволенням працює у ТОВ «Рокитнівський аграрій» водієм, відчуває себе потрібною і успішною людиною.

Під час спілкування з кар’єрним радником, з’ясувалось, що безробітний має досвід роботи водієм автотранспортних засобів, проте, давненько працював за професією. Останні роки був оператором заправних станцій, але доля внесла свої корективи і Володимир залишився без роботи. В селі Дерть, де мешкає чоловік, вакансії бувають дуже рідко.  Але, так як люди села мають паї, на щастя для селян з’явилось підприємство, яке паї взяло в оренду і на полях вирощує зернові культури. Це - інвестиційна компанія ТОВ «Рокитнівський аграрій».

Керівництво задоволене працею водія. Володимир – хороша працьовита людина, яка цінує роботу, любить природу і роботу в полі. Бо ж мистецтво бути щасливим полягає у здатності знаходити щастя в простих речах.  «Щастя – це коли вранці хочеться йти на роботу, а ввечері – додому», - каже Володимир.

Від душі бажаємо Володимиру Чубику міцного здоров’я, миру, злагоди, хай під мирним небом України щедро родять ниви нашого Полісся,  хай в серці буде – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

 

 

 

Анонс/Подія: 
Подія