320 суб’єктів малого та середнього підприємництва протягом травня-липня 2020р. звернулись до Костопільської районної філії обласного центру зайнятості та подали необхідний пакет документів для отримання допомоги по частковому безробіттю, з них 242 – фізичні-особи підприємці, які є застрахованими особами.

Станом на 15 липня 2020р. Рівненським обласним центром зайнятості прийнято 296 позитивних рішень. Профінансовано 1434,8 тис.грн.

Кошти по частковому безробіттю вже отримали 82 фізичні особи-підприємці та 41 роботодавець для виплати допомоги 185 найманим працівникам.

Нагадуємо, що допомога по частковому безробіттю на період карантину - кошти, передбачені в бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що надаються центрами зайнятості та філіями регіональних центрів зайнятості  роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва  для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати , а також фізичним особам-підприємцям, які є застрахованими особами, - у разі втрати ними частини доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок  карантину.

Обов’язковою умовою для оформлення допомоги є сплата єдиного внеску за 6 місяців, що передували зупиненню чи скороченню діяльності.

 

Анонс/Подія: 
Подія