Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Рівненського міського центру зайнятості нагадують - 15 квітня спливає термін подання звітності за І квартал 2021 року за формою  1–ПА (квартальна)!

Розділ VI Закону України «Про зайнятість населення» регламентує діяльність суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні. А це – пошук роботи та сприяння у працевлаштуванні особі, добір працівників відповідно до замовлень роботодавців (у тому числі іноземних) у межах укладених з ними договорів (контрактів).

Суб’єкти господарювання, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, а також ті, що здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, зобов’язані не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу подати до центру зайнятості за місцем здійснення діяльності інформацію про кількість працевлаштованих громадян. Порядок подання цієї інформації та форма звітності за № 1-ПА (квартальна) затверджені наказом Міністерства соціальної політики від 03 червня 2019 року № 851.

У разі неподання або порушення порядку подання суб’єктом господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні, відомостей про працевлаштованих ним осіб, відповідно до статті 53 Закону України «Про зайнятість населення» стягується штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

За більш детальною інформацією просимо звертатися у відділ взаємодії з роботодавцями Рівненського міського центру зайнятості: вул.Кавказька, 4, м.Рівне, або за телефоном – (0362) 63-36-28, 26-66-85, 63-61-80.

Анонс/Подія: 
Анонс події