На період дії карантину обслуговування безробітних, що перебувають на обліку у Березнівській філії Рівненського ОЦЗ, здійснюється особисто із дотриманням заходів безпеки, а групові заходи проводяться за допомогою засобів дистанційного зв’язку.

Саме для ознайомлення з послугами професійного навчання провідною фахівчинею з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Світланою АНТОНЮК був проведений вебінар «Презентація послуг з професійного навчання, у тому числі послуг РЦПТО» через платформу Zoom.

Присутніх фахівчиня ознайомила з нормативно-правовою базою, що визначає умови надання послуг з профнавчання, видами та формами професійного навчання. Додатково ознайомила безробітних з графіком формування навчальних груп у січні-березні 2022 року та розповіла про переваги навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Наголосила також на тому, що профнавчання зареєстрованих безробітних здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Тобто, для зареєстрованих безробітних навчання за направленням служби зайнятості є безкоштовним.

Наприкінці заходу Світлана АНТОНЮК запропонувала учасникам уважно ознайомитися з пропозиціями профнавчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ на офіційному сайті, зробити правильний вибір та успішно працевлаштуватися.