Світ змінюється дуже швидко. Є ковід. В Україні війна. Та люди вимушені пристосовуватись до кожної зміни. В такий нелегкий час робота людям, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, дуже потрібна. І якщо робота за тими професіями, які не мають попиту на ринку праці Рівненщини, відсутня і є можливість у визначені терміни безкоштовно пройти профнавчання та здобути професію, яка допоможе знайти нове робоче місце, це потрібно зробити. Для послуг безробітних навчальні центри ДСЗ, зокрема, Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ.

Сьогодні в Рокитнівській районній філії Рівненського ОЦЗ відбулась презентація професійного навчання, яким можуть скористатися безробітні громадяни, перебуваючи на обліку в службі зайнятості. Фахівець з профорієнтації Наталія Артимовець надала  учасникам семінару вичерпну інформацію про можливість проходження професійного навчання,  перенавчання та підвищення кваліфікації, зокрема, в Рівненському ЦПТО ДСЗ, з умовами, в яких наразі проходить навчальний процес.

Також фахівець повідомила учасникам, що на сьогодні створено гнучку систему професійного навчання безробітних, яка дозволяє оперативно реагувати на потребу роботодавців у кадрах. Це і стажування на робочому місці, і навчання за індивідуальними програмами, і дистанційне навчання.

Всі учасники семінару отримали відповіді на поставлені запитання.