26.05.2016 | 15:57

23 травня в залі засідань Дубенської районної ради проведено чергове засідання Дубенської інвестиційної ради. В ході кропіткої роботи спільними зусиллями ОР “Спілка роботодавців Дубенщини”, райдержадміністрації, районної ради та сільських голів у 2015 році було підготовлено Стратегію розвитку Дубенщини до 2020 року, яка ставила перед собою чіткі цілі та завдання для розвитку людського потенціалу, інфраструктури та економічного розвитку Дубенського краю. Стратегію було затверджено головою Дубенської РДА, схвалено сесією районної ради та вкладено в основу Програми соціально-економічного розвитку Дубенського району на 2016 рік.

Голова ОР “Спілка роботодавців Дубенщини” Юрій Іващенко надав слово представникам райдержадміністрації — голові Юрію Парфенюку та першому заступнику голови Володимиру Іщуку, аби вони прозвітували про виконання Стратегії розвитку Дубенщини за 4 місяці 2016 року. Засідання проходило за участю директора Дубенського міськрайонного центру зайнятості В’ячеслава Савчука, який ознайомив присутніх з проведеною роботою щодо співпраці служби зайнятості з роботодавцями у питанні укомплектування вакансій кваліфікованими кадрами, їхньою підготовкою та перепідготовкою. Директор МРЦЗ поінформував про проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями з питань надання послуг служби зайнятості.

У ході обговорення звіту роботодавці звернули увагу народного депутата та представників влади на ряд питань, які заважають розвитку малого та середнього бізнесу.

Згідно з Положенням Дубенська інвестиційна рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, створеним при ОР “Спілка роботодавців Дубенщини” та має на меті залучення інвестицій, використання сучасного світового економічного досвіду та прискорення інтеграції України до системи міжнародних господарських зв'язків, налагодження співпраці між суб'єктами інвестиційної діяльності та органами виконавчої влади.