29.07.2016 | 16:06

27 липня в Сарненському районному центрі зайнятості проведено семінар «Військова служба за контрактом» за участю провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості Поліни Кутузової та старшого офіцера відділення комплектування Сарненського районного військового комісаріату старшого лейтенанта Олександра Марукова.

Проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України – це один із варіантів працевлаштування для громадян, які шукають роботу. Тому організатори таких зустрічей з незайнятим населенням ставлять собі за мету підвищити рівень їх поінформованості та мотивувати клієнтів служби зайнятості до укладання контрактів для проходження військової служби.

Під час семінару Олександр Маруков ознайомив з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом, її проходження та перспективами, оголосив перелік вакантних посад.

Поліна Кутузова розповіла, що Сарненський районний центр зайнятості активно співпрацює з районним військовим комісаріатом, спільно планують, організовують та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед клієнтів служби зайнятості та зайнятого населення.

Варто відмітити, що активна співпраця дає свої плоди – протягом півріччя поточного року шестеро безробітних, які перебували на обліку в центрі зайнятості, та працівник центру прийняті на військову службу за контрактом.