10.08.2022 | 09:09

Жителька Сєвєродонецька Луганської області Наталія Миколаївна, оселившись у місті Рівне, звернулась у Рівненський міський центр зайнятості за сприянням у працевлаштуванні, скориставшись єдиним порталом державних послуг Дія.

Пані Наталія - бухгалтер з багаторічним стажем, тому вирішила  шукати роботу у Рівному за фахом. Кар’єрний радник скеровувала жінку до кількох роботодавців, проте через брак окремих професійних знань у бюджетній сфері роботодавці відмовляли у працевлаштуванні.

Це спонукало шукачку роботи пройти професійне навчання у Рівненському центрі професійно–технічної освіти ДСЗ за напрямом «Комп’ютеризований бухгалтерський облік».

Після підвищення свого професійного рівня пані Наталія отримала направлення на працевлаштування на релоковане підприємство ДЗ «Луганський державний медичний університет». Тут жінка зайняла посаду економіста.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-17 .

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.  

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.