08.06.2016 | 16:41

У Національному університеті «Острозька академія» 7 червня відбувся консульпункт з питань зайнятості, працевлаштування, побудови професійної кар’єри і навчання, який організували та провели провідний фахівець з профорієнтації випускників НаУОА Наталія Гриник та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Острозького міськрайонного центру зайнятості Тетяна Марченко.

На консульпункті були присутні студенти факультету міжнародних відносин спеціальності «Історія» та гуманітарного факультету спеціальності “Культорологія”. Усі присутні мали нагоду дізнатися про основні напрями роботи Острозького центру зайнятості, Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та профорієнтаційної діяльності університету, а також отримати кваліфіковані відповіді щодо вакансій, побудови кар’єри, написання резюме та порад тим, хто шукає роботу.

Фахівці надали студентам кваліфіковані відповіді на поставлені запитання та роздали друковані матеріали, які містять корисну інформацію щодо необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості, про веб-ресурси й інтернет-сайти, де можна розмістити резюме та дізнатися про вільні вакансії у будь-якому регіоні України.