14.06.2016 | 09:16

На базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулась державна кваліфікаційна атестація в групі «Електрозварник ручного зварювання».

Рішенням державної кваліфікаційної комісії усім вісьмом слухачам групи було присвоєно кваліфікацію електрозварника ручного зварювання третього розряду. Під час іспиту випускники навчального закладу продемонстрували свою готовність виконувати професійні обов’язки за вказаною професією у повному обсязі.

За 8,5 місяців навчання слухачі групи, двоє з яких були направлені на навчання базовими центрами зайнятості Хмельницької області, опанували необхідні для виконання професійних обов’язків теоретичні знання з предметів: «Спецтехнологія», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Читання креслень», «Електротехніка». Крім того, під керівництвом досвідченого майстра виробничого навчання Василя Ільчука слухачі відпрацювали необхідні практичні уміння та навички на сучасному технологічному обладнанні, а саме: з виконання ручного дугового і плазмового зварювання середньої складності деталей, вузлів і конструкцій з вуглецевих сталей і простих деталей з конструкційних сталей, кольорових металів і сплавів; виконання ручного дугового, кисневого різання, стругання деталей середньої складності з маловуглецевих, легованих, спеціальних сталей, чавуну і кольорових металів тощо.

Усе це є запорукою успішного подальшого працевлаштування та професійної діяльності випускників Центру. Варто зазначити, що на момент завершення навчання половина слухачів вже отримала пропозицію роботи за місцем проходження виробничої практики. Постійна наявність вакансій електрозварників ручного зварювання як на ринку праці Рівненщини, так й у роботодавців сусідньої Польщі, які постійно звертаються до обласної служби зайнятості з пропозицією працевлаштування в їхній країні кваліфікованих зварників з України, гарантують стовідсоткове працевлаштування випускників РЦПТО ДСЗ за цією професією.

Побажаємо нашим випускникам успішної професійної кар'єри, щасливого майбутнього та впевненості у завтрашньому дні!